Puhkus Taimaal

Majutus

Vali sobiv LukiTraveli poolt pakutav majutus:

Green Garden Villa 102

Green Garden Villa 103

Green Garden Villa 104

3bed Sai Yuan Villa UUS!

Tai Maja

Soi Naya 3-Bed Villa

Naya Pool Villa 1

Naya Pool Villa 2

Soi Naya Lux Villa 2BR

Soi Naya Lux Villa 3BR

Villa Soi Botanica 3BR

LukiTravel aitab teil leida mõnusaks puhkuseks sobiva eluaseme. Meie kaudu on võimalik broneerida mõnus hotellituba, apartment, maja või villa.

Maja või villa sobib privaatsust ja luksust otsivale reisiseltskonnale. Majad ja villad on saadaval kahe või kolme magamistoaga ning suure elutoa ja köögiga. Villade juurde kuulub väike aiake ja oma bassein. Villad on väga erinevad ja hinnad on väga erinevad. Peamine hinda mõjutav tegur on rendiperiood. Kui soovite rentida villat kaheks nädalaks detsembris või jaanuaris, siis võib olla rendihind sama, kui rentida samaväärne eluase kaheks kuuks mõnel muul perioodil. Kuid loomulikult ei saa võrrelda ühtegi hotelli villa mugavuste ja privaatsusega ja ka hotellide hinnad on detsembris ja jaanuaris palju kallimad.

Näiteks, et kui suur perekond koos laste ja vanavanematega elab kuu aega lahedalt kolme magamistoaga villas, siis villa maksumus tuleb isegi soodsam, kui kolm magamistuba neljatärni hotellis samas perioodis. Paljud villad renditakse sõpruskondadele, rahad panevad kokku kolm paari ja rendivad villa, kus kõik ennast palju lahedamalt tunnevad, kui hotellis.

Rendivillad asuvad Rawai ja Nai Harni randade piirkonnas. Mereäärseid ja päris rannas asuvaid rendivillasid pole. Villad on nn. “aedlinnades” restoranidest ja randadest mõneminutise mopeedisõidu kaugusel. Seega peaksid villa rentnikud arvestama kindlasti ka mõne liiklusvahendi rentimisega. LukiTraveli kaudu saab rentida villasid minimaalselt kaheks nädalaks, kuid rentijale soodsamad on pikemad perioodid.

Võtke meiega ühendust ning andke teada, et mitme magamistoaga ja milliseks perioodiks te villat soovite. Vastame teile peagi ning teeme konkreetse pakkumise.

Pildid galeriis on villadest, mida LukiTraveli kaudu saab rentida.

Next Post

Previous Post

© 2024 Lukitravel

Tagasi
Visit Us On Facebook