Puhkus Taimaal

Uudised

Puhkus Phuketil ei pea olema ainult praadimine randades ja ööelu Patongis. Kõigile loodusesõpradele ja päikesevõtust tüdinenutele soovitame reisida ürgsesse loodusesse vihmametsadesse. LukiTravel pakub erinevate pikkuste ja raskusastmetega dzhunglireise. Kõik reisid on privaatsed. See tähendab seda, et paneme reisi kokku täpselt teie soove ja võimalusi arvestades. LukiTraveli reisipakettidesse kuuluvad alati ka kõik söögid ja joogid ning eestikeelne giiditeenus. Dzhungliretked sobivad igas eas ja igasuguse füüsisega inimestele. Vanim matkaja on olnud 72 aastane ja noorim veel alles sündimata. Samuti on meiega matkanud ka liigeseproteesiga matkaja. Mürkmadusid ja kaane kartma ei pea, sest kuival perioodil me neid kahjuks ei näe.

LukiTravel aitab teil leida mõnusaks puhkuseks sobiva eluaseme. Meie kaudu on võimalik broneerida mõnus hotellituba, apartment, maja või villa.

Phuketil on suurepärane võimaldus harrastada sukeldumist. LukiTraveli kaudu saate tellida sobiva eestikeelse sukeldusreisi. Samuti on võimalik tellida kalas tussafarit ja purjetamisreise.

VÄRSKED UUDISED

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#100) Object does not exist, cannot be loaded due to missing permission or reviewable feature, or does not support this operation. This endpoint requires the 'pages_read_engagement' permission or the 'Page Public Content Access' feature or the 'Page Public Metadata Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages, https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#page-public-metadata-access for details.
Type: OAuthException
Code: 100
Please refer to our Error Message Reference.

Next Post

© 2024 Lukitravel

Tagasi
Visit Us On Facebook