Puhkus Taimaal

Uudised

Puhkus Phuketil ei pea olema ainult praadimine randades ja ööelu Patongis. Kõigile loodusesõpradele ja päikesevõtust tüdinenutele soovitame reisida ürgsesse loodusesse vihmametsadesse. LukiTravel pakub erinevate pikkuste ja raskusastmetega dzhunglireise. Kõik reisid on privaatsed. See tähendab seda, et paneme reisi kokku täpselt teie soove ja võimalusi arvestades. LukiTraveli reisipakettidesse kuuluvad alati ka kõik söögid ja joogid ning eestikeelne giiditeenus. Dzhungliretked sobivad igas eas ja igasuguse füüsisega inimestele. Vanim matkaja on olnud 72 aastane ja noorim veel alles sündimata. Samuti on meiega matkanud ka liigeseproteesiga matkaja. Mürkmadusid ja kaane kartma ei pea, sest kuival perioodil me neid kahjuks ei näe.

LukiTravel aitab teil leida mõnusaks puhkuseks sobiva eluaseme. Meie kaudu on võimalik broneerida mõnus hotellituba, apartment, maja või villa.

Phuketil on suurepärane võimaldus harrastada sukeldumist. LukiTraveli kaudu saate tellida sobiva eestikeelse sukeldusreisi. Samuti on võimalik tellida kalas tussafarit ja purjetamisreise.

VÄRSKED UUDISED

5 months ago

Luki Travel

Head Vabariigi aastapäeva! ...

View on Facebook

5 months ago

Luki Travel

Koolivaheaeg villas! Alates 15. veebruarist ootavad Phuketil luksuslikud kahe ja kolme magamistoaga rendivillad. Küsi pakkumist omale sobivateks kuupäevadeks: info@lukitravel.com ...

View on Facebook

6 months ago

Luki Travel

Dzhunglisse! Kaks vaba kohta saadaval 1. veebruaril Khao Soki rahvusparki startivale kahepäevasele dzhuglimatkale. Ühendu: info@lukitravel.com või helista Tai numbrile 0928324309. ...

View on Facebook

Next Post

© 2019 Lukitravel

Tagasi
Visit Us On Facebook